0

Realizacje

Obiekty sportowe i rekreacyjne

Nasz firma zajmuje się kompleksową budową obiektów sportowo - rekreacyjnych takich jak boiska do piłki nożnej, place zabaw, kompleksy sportowe "Orlik". Do tej pory braliśmy udział podczas budowy ponad 5 Orlików oraz kilku placów zabaw.

Czytaj dalej »

Budowa dróg

Od ponad 15 lat nasz firma zajmuje się budową infrastruktury drogowej. Zajmujemy się jako generalny wykonawca obsługą kontarktów dotyczących budowy dróg lokalnych i osiedlowych. Jako podwykonawca wykonujemy roboty w branży drogowej takie jak: nawierzchnie parkingów i chodników oraz kompleksowe przygotowanie konstrukcji jezdni do wykonania nawierzchni asfaltowych.

Czytaj dalej »

Drogi betonowe

Od czterech lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem dróg betonowych. Oferujemy profesjonalne wykonawstwo nawierzchni betonowych w technologii betonu lanego oraz betonu wałowanego klasy C25/30 lub C30/37. Oferujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wymiarowaniu nawierzchni betonowych. Wykonane przez nas nawierzchnie betonowe są trwałe odporne na działanie mrozu i konkurencyjne pod względem kosztów wykonania względem nawierzchni asfaltowych i z kostki betonowej.

Czytaj dalej »

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
©2010 PDB Harat Sp. j. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Actitech.pl