Kilka słów o nas

Firma Harat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa  działa na rynku lokalnym od 1987 roku. Jest to firma rodzinna, założona przez dwóch braci – Krzysztofa i Piotra Haratów. Od momentu powstania firmy działalność jej ściśle związana jest z branżą budowlaną. Początkowo funkcjonowała jako przedsiębiorstwo produkcyjne i usługowe. Oferowała między innymi usługi wykonawcze związane z robotami ziemnymi, budową dróg lokalnych, chodników, terenów rekreacyjnych, czy obiektów sportowych.  Starając się stale wychodzić naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, firma rozwijała się, poszerzała ofertę usług oraz zaplecze sprzętowe.

 W 2000 roku otworzyliśmy hurtownię materiałów budowlanych, by zapewnić zaopatrzenie zarówno dla klienta indywidualnego, jak i większych inwestycji.

węzeł betoniarski

W 2017 roku hurtownia materiałów budowlanych zaczęła występować pod szyldem PSB Profi. Od momentu otwarcia Mini Mrówki charakter oferowanych materiałów w obu sklepach był dostosowywany pod potrzeby klientów. Na 30-lecie działalności firma przekształciła się z Przedsiębiorstwa Drogowo-Budowlanego w Harat spółkę z o. o. spółkę komandytową.

Rok później otworzyliśmy kolejny market PSB Mrówka w Ustce.

Działamy już od ponad 30 lat. Bazując na naszym doświadczeniu, staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom stawianym przez rynek. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, poszerzamy działalność firmy i zaplecze sprzętowe. Zapraszamy do kontaktu.

Następnie w 2009 roku wybudowaliśmy węzeł betoniarski i tym samym rozpoczęliśmy sprzedaż betonu towarowego. Przy węźle powstało nowocześnie wyposażone laboratorium technologiczne, zapewniające właściwą jakość betonu. Dzięki wytwórni betonu oferujemy wykonawstwo dróg oraz placów betonowych, cechujących się wysoką trwałością i tanim utrzymaniem. Rozwijamy przy tym własną technologię mieszanki betonowej, która umożliwia szybkie jej ułożenie za pomocą nowoczesnej rozkładarki.

Od 2010 roku przystąpiliśmy do grupy Polskich Składów Budowlanych. Skutkiem tego kroku było otworzenie w maju 2012 roku marketu PSB Mini Mrówka. W jego ofercie klient znajdzie produkty zarówno dla domu jak i ogrodu.

Market PSB Mrówka